Reiseruta er den beste vi har vært på foreløpig
Umbria og Syd Toscana, 18.-25.09.2010
Informasjonen vi fikk fra Oliven Reiser var meget bra. Katalogen og hjemmesiden gir god og tilstrekkelig informasjon.
Reiseruta er den beste vi har vært på foreløpig. Gjennomgående bra kvalitet på overnattingsstedene.
Guidene var veldig hyggelige og omgjengelige. Guiden i Assisi var svært kunnskapsrik og en god og morsom formidler. Meget bra sykler og passe med severdigheter, fine besøk på vingårdene.
Fin gruppe som gikk godt sammen fra dag èn. Vi lo masse gjennom hele uken. Vi valgte Oliven Reiser gjennom ukebladet Familien. Det er fjerde gangen vi reiser med dere og det blir helt sikkert ikke den siste. Vi hadde også gleden av å ha med seks venner som var på sin første sykkeltur i utlandet. De blir garantert med oss neste gang.
Helhetsinntrykket er stort sett meget bra, men var litt skuffet over maten denne gang, kanskje litt ensidig. Neste reise blir en sykkeltur med dere; Sicilia - fra fjell til hav, Frankrike - Dordogne, Spania - Cordoba - Granada. Har lest om tema-/sykkeltur i Sør-Afrika på hjemmesiden, den ser svært så interessant ut.
Gro R og Øystein Johannessen
